Vyhledávání

Co jsou skleněné pilníky

Skleněný pilník představuje špičkový výrobek pro péči o nehty. Kromě tradičního kosmetického využití si skleněné pilníky se zajímavou dekorací či potištěné logem získávají oblibu jako neobvyklé dárky a reklamní předměty. Ověřte si, že získáte spokojené zákazníky díky našemu skleněnému pilníku.

Skleněné pilníky jsou dodávány v několika velikostech, tvarech a provedeních. Je možno si zvolit: délku – malé (90 mm), střední (135 mm) a velké (200 mm) tloušťku – 2 nebo 3 nebo 4 mm silné Novinkou jsou pilníky se dvěma různými povrchy. Počet brusných povrchů – jednostranné a oboustranné pilníky. Tvar koncové části – špičatý nebo kulatý, skleněný pilník s oběma konci kulatými zaručuje zvýšenou úroveň bezpečnosti a je vhodný pro děti a pro cestovní účely (zvláště do letadla). Dekorací skleněného pilníku je dosahováno originálního vzhledu.
Nabízíme tyto způsoby dekorace skleněného pilníku:
Aplikace barvy – 11 různých barev v transparentním a matném provedení a jejich libovolné kombinace.
Potisk – nejpoužívanější technika pro opatření skleněného pilníku logem, barevná loga, emblémy a obrázky.
Pískování – dekorace s plastickým vzhledem a neomezenou životností, vhodné pro zvířecí a květinové vzory, znamení zvěrokruhu, firemní loga, atd.
Rytí – dekorace s jemnými a vyprofilovanými detaily, řada původních motivů.
Brusný povrch skleněného pilníku je získáván unikátním výrobním postupem, který zaručuje, že brusný povrch skleněného pilníku je jemně a rovnoměrně zdrsněn. Brusné vlastnosti skleněného pilníku jsou výrazně lepší než u běžných kovových nebo smirkových pilníků. Pilování skleněným pilníkem je jemné, ale s efektivním záběrem, nehty po něm zůstávají hladké. Pravidelné používání skleněného pilníku zabraňuje třepení nehtů.
Brusná plocha skleněného pilníku se neopotřebovává a netupí se, protože abrazivní povrch je tvořen přímo z těla skleněného pilníku. (Na rozdíl od kovových nebo papírových pilníků, u nichž dochází časem k vypadávání brusných zrn.) Skleněný pilník je navíc vytvrzován, takže vykazuje zvýšenou mechanickou odolnost v porovnání s běžnými skleněnými předměty.
Skleněný pilník je výhodný pro profesionální použití v nehtových studiích. Kromě vynikajících užitných vlastností, skleněný pilník není porézní a může být sterilizován teplem, kapalnými prostředky i UV zářením. Tím je zaručena jeho maximální hygiena a eliminováno riziko přenosu bakteriálních a plísňových infekcí mezi zákazníky. Agresivní podmínky (jako sterilizace) nijak neovlivňují vlastnosti skleněného pilníku.